Ben Kimim

Volkan Kaymak

Photographer

25.12.1984 yılında Bursa'da doğdum. Hayatımın bir döneminde vermenin almaktan çok daha keyifli bir iş olduğunu öğrendim. O günden itibaren bildiklerimi ve ürettiklerimi paylaşmaya çalışıyorum. Hayatın sizin düşündüğünüz kadar ciddi olmadığını düşünüyor ve buna göre yaşamaya gayret ediyorum. Paylaşımlarım tamamen kendi görüşlerim ve sadece beni bağlar, herkes gibi benim de yanılmaya hakkım var bunu unutmayın. Umarım aradığınız konuyla ilişkili olarak size yardımcı olacak bilgilere ulaşabilirsiniz.

Genel anlamda şiddet, ırkçılık ve her türlü fanatizmin karşıtı, her çeşit önyargının tüm problemlerin kaynağı olduğunu, siyaseti, futbolu ve insanları toplu olarak istemsizce sürükleyen akımları sevmeyen ve bunlarla ilgilenmeyen biriyim. Fazla televizyon izlemem ve gazete okumam, tüm bilgileri gazete ve televizyondan ibaret olanlarla da pek sık görüşmem. İnsanları ve yaptıkları hakkında konuşmaktansa, fikirler hakkında konuşmayı ve onları dinlemeyi daha fazla tercih ederim. Her türlü üretimden keyif alıyorum ve üreten insanları severim.

Fotoğraf ve teknolojileri, Php Web Programlama, Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Bootstrap, Javascript, CSS, XHTML konularında profesyonel hizmet veriyorum. Bu konularla ilgili projeleriniz varsa ya da bu konular hakkında ders almak isterseniz iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.